• Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

Wymiana legalizacyjna wodomierzy - Przystajń ul. Częstochowska

mt_ignoreInformujemy, że od 21.05.2019 r. prowadzona będzie wymiana legalizacyjna wodomierzy w miejscowości Przystajń ul. Częstochowska. Do wykonania prac upoważniona jest firma HYDROMAX Wojciech Myśliński.

Wymieniane będą tylko wodomierze główne, którym wygasa cecha legalizacyjna.

Każdy odbiorca wody z gminnego wodociągu po okazaniu przez montera upoważnienia z Urzędu Gminy Przystajń zobowiązany jest do udostępnienia pomieszczenia gdzie znajduje się wodomierz główny oraz swobodnego dostępu do wodomierza głównego w celu dokonania wymiany legalizacyjnej wodomierza (w tym odpompowania wody ze studzienek wodomierzowych, usunięcia przeszkód utrudniających wymianę wodomierza).

Odbiorca wody nie ponosi kosztów wykonanych prac przez montera.

Jesteś tutaj:

Statystyki odwiedzin

5492901
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1038
1258
9196
54807
5492901

Twoje IP: 54.81.220.239

Foto-Info