25 Luty 2018
Wiktor, Cezary, Zygfryd

Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego - zgłoszenia kandydatów

mt_ignoreSamorząd województwa wystąpił z inicjatywą powołania Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego. Ideą projektu jest wspieranie, na poziomie województwa, aktywności ludzi młodych - stworzenie im rzeczywistych możliwości wyrażania opinii, zgłaszania postulatów, podejmowania działań na rzecz swojego środowiska oraz kreowanie młodych liderów. Projekt skierowany jest do młodzieży, która: posiada status ucznia lub studenta, ukończyła 15 lat, a nie przekroczyła 24 roku życia i zamieszkuje na terenie województwa śląskiego. Zgłoszenia kandydatów należy dokonać wypełniając formularz osobowy stanowiący załącznik do regulaminu oraz dostarczyć go do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego z dopiskiem Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego w terminie do 30.09.2017 r. (liczy się data stempla pocztowego).

Twoje IP: 54.227.48.147