• Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

Spotkanie pt. "Panie na pierwszym planie"

mt_ignoreSerdecznie zapraszamy na spotkanie pt. "Panie na pierwszym planie" pod Honorowym Patronatem Jadwigi Wiśniewskiej Poseł do Parlamentu Europejskiego. Spotkanie odbędzie się 23 marca 2019 r.  od godz. 16.30 w hali sportowej w Ostrowach nad Okszą.

W programie m. in.: stoisko podróżnicze, na którym będą rekwizyty, instrumenty, stroje ze świata z możliwością przymierzenia np. z Indii, Maroka, Tajlandii, Japonii, Chin; degustacja herbat - Turecka, Marokańska, Tybetańska; warsztaty i kiermasz rękodzielniczy oraz wiele innych atrakcji.

Czytaj więcej: Spotkanie pt. "Panie na pierwszym planie"

Informacja o przerwaniu dostaw wody dnia 19.03.2019 r.

mt_ignoreInformujemy, że dnia 19 marca 2019 r. (wtorek) od godz. 8:00 do godz. 15.00 nastąpi przerwanie dostaw wody do miejscowości: Mrówczak, Kostrzyna, Michalinów z powodu prac prowadzonych na sieci wodociągowej.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

Ogłoszenie dotyczące kanalizacji sanitarnej

mt_ignoreOgłoszenie w sprawie możliwości podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kuźnica Nowa, Antonów, Przystajń ul. Szkolna (posesje przylegające do gruntów m. Antonów) oraz przypominamy mieszkańcom miejscowości Przystajń ulic:  Targowa, Słoneczna i Polna o możliwości i obowiązku podłączenia posesji do kanalizacji sanitarnej. Ustala się ostateczny termin przyłączenia nieruchomości do istniejącej sieci kanalizacyjnej do 1 czerwca 2019 roku. 

Czytaj więcej: Ogłoszenie dotyczące kanalizacji sanitarnej

Informacja o przerwaniu dostaw wody w dniach 17 i 18 marca 2019 r.

mt_ignoreInformujemy, że dnia 17 marca 2019 r. (niedziela) od godz. 22.00 do 18 marca 2019 r. (poniedziałek) godz. 16.00 nastąpi przerwanie dostaw wody do miejscowości: Brzeziny, Wrzosy, Wilcza Góra, Siekierowizna, Górki, Stany, Bór Zajaciński, Ługi-Radły, Dąbrowa, Kamińsko, Przystajń ulica Bór numery 16 i 18, z powodu prac prowadzonych na sieci wodociągowej. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

11 marca - Dzień Sołtysa

mt_ignore

Podkategorie

Jesteś tutaj:

Statystyki odwiedzin

5168194
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1087
11380
18619
83189
5168194

Twoje IP: 54.90.204.233

Foto-Info