• Przystajń z lotu ptaka


    Zdjęcie: K. Świtalski

     

  • Skwer Henryka Kluby z lotu ptaka


    Zdjęcie: K. Świtalski

Data i Imieniny

Dzisiaj jest:
24 Listopad 2017  
Imieniny:
Flora, Jan, Roman

Zapraszamy na koncert orkiestry dętej

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: Zapraszamy na koncert orkiestry dętejZapraszamy na koncert Orkiestry Dętej Gminy Przystajń, dn. 26.11.2017 r. o godz. 16.45 (niedziela) w kościele pw. Św. Trójcy w Przystajni.

 

 

 

Czytaj więcej: Zapraszamy na koncert orkiestry dętej

Utrudnienia w ruchu drogowym w miejscowości Kuźnica Stara

Rozmiar czcionki

Informujemy mt_ignoremieszkańców, że dnia 23 listopada 2017 r. (czwartek) droga na trasie od końca ul. Kolejowej w Przystajni przez Kuźnicę Starą aż do Pacanowa będzie nieprzejezdna, ze względu na układanie drugiej warstwy masy asfaltowej.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Utrudnienia w ruchu drogowym

Rozmiar czcionki

Informujemy mt_ignoremieszkańców, że od 17 listopada 2017 r. (piątek) droga na trasie od Rynku w Przystajni - ul. Kolejowa - Kuźnica Stara - Pacanów będzie nieprzejezdna, ze względu na układanie drugiej warstwy masy asfaltowej.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Montaż kotłów na biomasę (pellet) o mocy do 25kW

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: Montaż kotłów na biomasę (pellet) o mocy do 25kWWójt Gminy Przystajń informuje, że w dniach od 20 do 30 listopada 2017 roku odbędzie się nabór osób chętnych - właścicieli lub użytkowników budynków mieszkalnych, zameldowanych na terenie Gminy Przystajń do udziału w projekcie w następującym zakresie: Montaż kotłów na biomasę (pellet) o mocy do 25kW.

 

Czytaj więcej: Montaż kotłów na biomasę (pellet) o mocy do 25kW

Jesteś tutaj:

Statystyki odwiedzin

3251489
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
1535
2931
11975
60733
3251489

Twoje IP: 54.80.169.119

Foto-Info