• Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

  • Panorama Gminy Przystajń

Data i Imieniny

Dzisiaj jest:
25 Luty 2018  
Imieniny:
Wiktor, Cezary, Zygfryd

Nieodpłatny zabieg wszczepienia czipów psom (do identyfikacji psów)

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: Nieodpłatny zabieg wszczepienia czipów psom (do identyfikacji psów)Urząd Gminy Przystajń zaprasza mieszkańców będących właścicielami bądź opiekunami psów dowolnej rasy do nieodpłatnego zabiegu wszczepienia pod skórę zwierzęcia elektronicznego mikroprocesora z zakodowanym unikalnym numerem identyfikacyjnym. W przypadku zagubienia się lub kradzieży psa posiadanie przez niego czipa umożliwia jego natychmiastową identyfikację i kontakt z opiekunem. Zabiegi znakowania psów wykonywane są w lecznicy dla zwierząt SANUS (Przystajń, ul. Targowa 3, tel: 509641412). Informuje się, że przy wykonaniu zabiegu obowiązkowe jest przekazanie danych teleadresowych niezbędnych do kontaktu z opiekunem zwierzęcia (imię i nazwisko, adres, numer telefonu bądź adres e-mail) - dane te będą umieszczone w ogólnopolskich rejestrach zwierząt oznakowanych. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Przystajń (pokój nr 13, tel 34 319 11 53/54) bądź lecznicą dla zwierząt.

Mobilny Punkt Informacyjny w Przystajni

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: Mobilny Punkt Informacyjny w PrzystajniWójt Gminy Przystajń (powiat kłobucki) oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego. Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Urzędu Gminy w Przystajni, ul. Częstochowska 5, w dniu 15 marca 2018 roku (czwartek) w godz. 10.00-13.00. Mobilne Punkty Informacyjne to dyżury pracowników Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w wybranych miejscowościach regionu.

Czytaj więcej: Mobilny Punkt Informacyjny w Przystajni

XXXVI sesja Rady Gminy Przystajń

Rozmiar czcionki

mt_ignore

 

Dnia 26 lutego 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Przystajń odbędzie się XXXVI sesja Rady Gminy Przystajń

 

 

Czytaj więcej: XXXVI sesja Rady Gminy Przystajń

GOKSiR w Przystajni zaprasza na DZIEŃ KOBIET

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: GOKSiR w Przystajni zaprasza na DZIEŃ KOBIETZapraszamy na DZIEŃ KOBIET do GOKSiR w Przystajni, ul. Targowa 5, dnia 8 marca 2018 r. o godz. 18.00. Wystąpią Karolina Jędrak, Kabaret EWG.

 

 

 

Czytaj więcej: GOKSiR w Przystajni zaprasza na DZIEŃ KOBIET

XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Rozmiar czcionki

Czytaj więcej: XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo RolneKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

 

 

 

Czytaj więcej: XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Jesteś tutaj:

Statystyki odwiedzin

3543940
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
3580
5722
27253
81794
3543940

Twoje IP: 54.227.48.147

Foto-Info